| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare iadul e in pamant sau de ce cand e trist omul se uita in pamant? Este ceva urat si plictisitor acolo inauntru in pamant in adancime?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu când sunt trist nu mă uit în pământ, decât rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oameni adopta o postura, inconstienti, cu capul in pamant si umerii lasati in fata atunci cand sunt tristi. Probabil e un mod de a semnaliza ca n-au chef de nimeni si vor sa fie lasat in pace sau ca au nevoie de ajutor, dracu' stie -.-"
Da, este ceva foarte urat si plictisitor in pamant, pentru multa lume, si anume viata plantelor. Iar in adacimea lui chiar este ceva urat, temperaturi extrem de ridicate - cah I don't want to see

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Doar ca sa-si ascunda privirea ca daca o tine ridicata in sus normal atunci il apuca pandaliile si face exact asa ca la secunda 26
https://www.youtube.com/watch?v=0gOourrZGo8&list=PL48EDD5638D467E99