| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce e omul? Pe bune, ce e omul? Deci ce-i cu aparitia asta pe pamant? Simt ca undeva in sufletul meu e raiul si iadul. Oare exista rai si iad?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

''Ce e omul pe pamant, e o frunza batuta in vant'' laughing
Exista si rai si iad. Unde vei ajunge, depinde doar de tine!

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Habar nu am. Poate există, poate nu. Omul este cea mai specială ființă cunoscută de pe Terra.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu exista rai si iad, o poti intreba si pe bufnita inteleapta, sa vezi ca si ea o sa iti confirme asta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Zise Stefanut oracolul!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

De unde stii cum ma cheama? Oh stai... mi-am spus numele de cateva ori pe acest site! "Darn it"!

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Fane laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Nici sa nu aud ca imi spui asa, urasc asta! angry

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Acum mă urăști și pe mine sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Nu te urasc, urasc cand cineva imi spune asa! Inca nu am un motiv sa te urasc, stai linistit/a, apropo, esti baiat, sau fata?

| xjkl a răspuns (pentru Mayhem666):

Fetițăbatting eyelashes

| Mayhem666 a răspuns (pentru xjkl):

Ok, e bine de stiut! happy

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ti-ai expus numele p-aici,, Fanele/

| xjkl a răspuns:

Nimic.
Nu știu.
Nu.