| anonim_4396 a întrebat:

Oare va veni vreodata SELENA GOMEZ in Romania!

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Poate nu, că o să mergeți pe stradă și o să vedeți gunoieri care adună de pe jos fetițe de 10 ani după ce pleacă fufa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

? Nu stim

| Lightning1997 a răspuns:

Sper ca niciodata, asta mai lipsea.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sa speram ca nu...

| CRISS69TM a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Exact raspunsul tau vroiam sa-l dau si eu.

| OtakuForever a răspuns (pentru PotcaPădurii):

De ce?

| HermioneLove a răspuns:

Sper si ma rooog sa vina!

| HermioneLove a răspuns:

Cred ca da! cica unii ca ea nu stie de Romania dar cum naiba sa nu stie daca, ea a cantat melodia de la Alexandra Stan daca ea este romanca, si a cantat piesa Mr.Saxobeat? poate ca va veni si sa o vada in realitate din moment ce este fana Alexandrei!
http://www.youtube.com/watch?v=YZ3DLb7tc_w
uite dovada!

| anonim5491 a răspuns:

Poate va fi si momentul pentru asta numai Dumnezeu stie bafta continua sa speri... speranta moare ultima....eu sper ca Michael Jackon sa invie deci la tine se poate da la mnnn

| petrescu09 a răspuns:

Atata timp cat traieste, sunt sanse sa vina.

| robbiecristian99 a răspuns:

Da a fost in Romania, la Harghita in 2010 pentru filmarile filmului Monte Carlo.