| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ochii negri sunt frumosi pentru unele femei? Dau nu conteaza ochii? Eu zic ca, conteaza.

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai ca nu m-am prins. Dai cu ochii? Sau era "sau"?

In orice caz, pentru ce sa conteze? laughing Pentru eventualele subiecte de discutat dupa sau ceva, ca doar nu stai langa cineva pentru ochi :/

| Celcestietot a răspuns:

Ochii sunt oglinda sufletului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ar însemna ca sunt oarba.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti herobrine :-))?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toți suntem orbi.
Încearcă ayahuasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi dai sfaturi pentru ca îți pasă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, as fi deja langa tine daca era așa. De ce ții neapărat să te plac eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lângă sau pe?
Mă placi deja.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt genul care sa s-ar pe tine pentru că mi-ar fi jena, poate doar daca ești destul de confortabila să mă inițiezi tu contactul fizic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa sari pe mine.Doar sa-mi răspunzi in același fel.
"poate","dacă"?
Vrei sa sugerezi ca ar exista si posibilitatea in care nu ar fi un contact fizic între noi? Slabe șanse.
Da, sunt destul de confortabila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu știu, probabil ar trebui să mă comport ca cel mai mare idiot sa mă refuzi.
Nici prea confortabila nu ar trebui sa fii, totuși esti o prietena, nu iubita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum te comporti acum?
Sunt o prietena pentru tine? Nu ți-ai dori sa fim prieteni.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da intenția mea chiar asta e.

| zurick a răspuns:

Mi se par cei mai frumoși.

| oglindasultanului a răspuns:

Mie imi plac.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele le plac la altele nu, mie de ex imi plac fetele cu ochi verzi sau albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti ok tu ca baiat cred ca poate sa treaca peste culoarea ochilor

Răspuns utilizator avertizat