| DarKJoKeR a întrebat:

Ok...de ce mi-au disparut toate punctele si m-am ales cu ultimul loc din clasament?straight face

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Doar se recalculeaza. Le vom primi inapoi!
Da' la ce te ajuta punctele? Sau un loc fruntas in clasament?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se recalculeaza. O sa-ti apara puctele la loc si iti vei recapata locul.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nu-ti face probleme, o sa revina la loc punctele. happy
Si mie mi s-a intamplat.

| Criiss16 a răspuns:

Stai linistita.Se recalculeaza.happy

| DarKJoKeR explică:

@Ruxy
Nu ma ajuta, dar m-am speriat, caci pe profil scria 0 raspunsuri si 0 intrebari.Ma bucur ca s-a lamurit.Multumesc:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se reactualizeaza/recalculeaza contul/punctele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar urmaresti prostiile astea?