| andreea7520 a întrebat:

Ok, deci nu cred că sunt eu singura ce se găseşte să comenteze în legătură cu stupidul acela dat aşa aiurea, nu mă deranjează absolut deloc când văd stupid, ştiind că am fost chiar stupidă la răspunsul acela, dar mă enervează foarte tare când primesc stupid pentru un răspuns banal, nu mă plâng, dar cred că majoritatea sunteţi în situaţia asta, am mai spus, nu mă interesează prea mult chestiile astea cu stupid, nefolositor etc dar când văd că se dă aşa din orice. Vi se pare normal să primesc stupid doar pentru că am spus că îmi place rozul? laughing Nu vreau să mă înţelegeţi greşit dar mi se pare normal să primeşti stupid pentru un răspuns stupidlaughing dar pentru un răspuns aşa banal, totuşi.hee hee

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu trebuie sa te simti jenata ca ai spus ca iti place rozul. Sunt persoane pe acest site care dau acei stupizi si nefolositori doar pentru ca : i-ai contrazis vreodata sau nu ai raspuns asa cum au vrut ei.
Sunt voturi pe antipatii cum sunt si cele date pe prietenii. Unii din acesti indivizi mai au cel putin cate un cont paralel si te trezesti cu perechi de stupizi de la o singura persoana.
O chestie si mai hazlie am intalnit cand pe aceeasi intrebare au raspuns diferit mai multi utilizatori. Au primit stupizi si nefolositori de-a valma si pe un gen de raspunsuri si pe celalalt. Cred ca sunt genul de persoane frustrate, care au putin probleme cu mansarda, sau care dupa ce i-a 'aranjat' seful la servici vin si la randul lor 'aranjeaza' pe cei carora nu le pica lor bine la stomac.
Ar trebui facut ceva si cu acestia dar problema ma depaseste.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ai ce face.Lasa-i sa dea stupid pana ii doare mouse-ulwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai mare dreptate!winking
Si eu am aceas parerewinking
Nu ii inteleg pe astia care dau stupid ca prosti cand raspunsul este cat se poate de okhappy Cred ca nu au ce face si baga stupid la orice raspuns care le ies in caleoh go on
Eu deja m-am obisnuit cu astfel de lucruri...
Din partea mea sa dea cati stupizi vor ca mie una nu imi pasa atata timp cat stiu ca raspunsul e okwinking
Si iti recomad si tie acelasi lucru big grin Lasa-i sa faca ce vor. happy
Mai bine nu exista stupid, nefolositor si tot restul...ca se mai gaseste cate un prost sa dea voturi deaste fara macar sa citeasca raspunsulwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai linistita uneori se da stupid fara sa se tina cont de calitatea raspunsurilor.

cami
| cami a răspuns:

Eu cred ca esti foarte deranjata, de vreme ce ai postat si-o intrebare pe subiectul asta. Daca nu te deranja, ignorai acel stupid. Si eu am primit stupid, pentru ca am spus cum se calculeaza media impreuna cu teza, si eu am primit stupid fiindca am spus la ce varsta m-am indragostit prima oara, dar m-a durut la basca, chiar nu mi-a pasat.
Falv, avem probleme mai importante in viata de zi cu zi, decat sa ne consumam ca... ca ce? Am primit un votulet. Asa si?! Mai trateaza-le si cu indiferenta.

| andreea7520 explică:

@ Cami, nu mă deranjează decât când iau stupid pentru un răspuns banal, recunsc, mă deranjează happy În schimb mă simt foarte bine când primesc stupid ştiind că am fost stupidă la momentul acela happy Ai dreptate în tot ce spui dar fiecare cu ofurile lui, nu? happy

| Anonim_5535 a răspuns:

Nici mie nu-mi place am folositor amuzant si inteligent si ma trezesc dintr-o data cu stupid at wits' end
Adica tot raspunsul e amzuant tot okey, folositor(Bravo), Inteligent(Iey)
Si vad stuppid...
Sunt uni de pe site care nu stiu engleza...
Sau chiar sunt dusi cu pluta,
Care mai vine?

| Ionutzsa a răspuns:

Stai linistita oh go on si eu am patit-o, era o intrebare in genul "ce mancare nu va place", am scris acolo ceea ce nu-mi place si m-am trezit cu doua voturi "stupide". Adica daca mie nu-mi place un fel de mancare trebuie` sa primesc stupid?
Daca as fi raspuns pe langa subiect era ceva, dar asa mi se pare o tampenie straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingAsa am patit si eu, era o intrebare despre ce mancare detesti sau ceva de genul si am zis ca ardeii umpluti laughingsi am primit 2 voturi cu stupid ...Deci si la preferintele personale se da stupid ce mai laughing)macar sa lase si ei un raspuns daca eu ceva de spus in cazul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii nu vor sa accepte ca mai sunt si oameni cu pareri diferite si ca a lor nu este tocmai cea realawinkingwinking. Stiu cum este, am primit stupid pentru a afirmatie mult prea patrunzatoare pentru minte unora, si chiar m-am enervat. Dar asta este, sa dea cate vor, ca eu tot aici raman, sa-i chinui! happyhappy

| Simo` a răspuns:

Normal ca nu esti singura, cred ca toti sunt de parere ca stupidul se da cand e ceva fara rost, fara sens, stupid intr-un cuvant! Sincer nu mi se pare normal sa ai stupid pentru ca iti place rozul laughing dar asta e, nu mi se pare ca te plangi, adica si pe mine ma enerveaza chestia asta, cand primesc stupid si stiu ca am fost stupida (asa cum ai spus si tuhappy ) normal ca nu ma enerveaza, ba chiar ma amuza raspunsul meuhee heeOricum, ai dreptatewinking happy