| StrongHeart a întrebat:

Orice lucru are si parti bune si parti rele.
Intrebare:ce va enerveaza cel mai tare la comunitatea TPU?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei care au prejudecati fata de alti

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebarile care nu ajuta pe nimeni...

| Andreeush a răspuns:

Cei care dau răspunsuri care nu își au rostul.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cei care se cred super inteligenți pecând nu ar fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele care pun întrebări la mișto.
Persoanele care pun întrebări stupide și se așteaptă la răspunsuri serioase.
Persoanele care pun întrebări irelevante și așteaptă răspunsurile de la utilizatori pe care le-ar putea primi în câteva secunde cu un click pe google.

Persoanele care care răspund ironic când e o întrebare serioasă.
Persoanele care reflectă din răspunsuri o mentalitate stupidă.
Și ultimata: categoria de persoane care își expun probleme legate de sex, demonstrând că într-adevăr educația sexuală ar trebui introdusă.

| Dandinelle a răspuns:

Intrebarile proaste, ne-detaliate sau urat scrise.

| qwertpro a răspuns:

Cel mai mult ma deranjeaza raspunsurile jignitoare care iau pe cineva in haz si intrebarile fara sens.