| Smileee607 a întrebat:

Intrebare pentru cei cu Iphone.
Cum vi se pare, merita banii?
Parti bune si parti rele.
Funda.

2 răspunsuri:
| Cezar2189 a răspuns:

Parti Bune, Internet De Viteza, Videouri 720 P...Imagini HD...meniul HD,muzica HQ, Harti tot ce iti doresti, Face Time.
Parti Rele: NU poti sa iti pui ca ringtone mp3 decat daca cumperi de pe iTunes, Jocurile Full trebuie sa le cumperi dar si la cele demo te joci foarte mult, exact parca ar fi full multe lvl si restulwinking
CUMPARA-L:d

| Cezar2189 a răspuns:

Si Messenger in Timp Real... fara refreshuri si altele,...+ ca poti sa dai si sa primesti buzz, camera web, restulbig grin