| Rizer a întrebat:

Oriflame sau Avon? Ce preferati?

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Avonhappy Imi plac mai mult produsele de acolobig grin Dar si Oriflame e okwinking
Eu cumpar produse de la ambele si sunt incantata de el happy

mira
| mira a răspuns:

Avon

| JackieSue a răspuns:

avon

| Brigitta a răspuns:

Varianta 3?happy

| dy a răspuns:

Forever! Naturale si calitate super!

| cutie a răspuns:

Avonhappy

| Swabia a răspuns:

Pfooii...si in vacanta aud de Avon...am o colega in clasa...toata ziua ii cu gura pe mine..."Doresti ceva de la Avon?!"...laughinglaughing)!

| iulia_5454 a răspuns:

Avon dar din cand in cand mai cumpar si de la oriflame(imi place midsummer de dama si gelurile de dus milk&honey)

| little_miss_sunshine a răspuns:

Ambele, depinde de produse.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Avonhappy Are o gama mai larga de produse si nu sunt scumpehappy

| BuMeRaNg a răspuns:

Nici una nici alta.tongue...

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Avon desigur mai cunoscuta decat Oriflame

| cooola a răspuns:

Oriflame

| alindoolce a răspuns:

Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon ca au mostre gratis si reprezentantele sunt dragute happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un intaritor pentru unghii de la Oriflame si un gloss de la Avon. Amandoua sunt bune.Insa am mai comandat un ser de varfuri si m-a dezamagit, de la Avon era.

Totusi, parca tot Oriflame ramane mai bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon, destul de accesibile preturile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reprezentant avon. si sunt foarte mandra de produsele lor. sunt chiar bune... happy

| Jo_Jo_Miss a răspuns:

De preferat Avon...happy