| chiftelutacrocanta a întrebat:

Pamantul asta pe care pasim si umblam este constient ca exista? El se roteste in jurul soarelui si in jurul propriei axe din cate stiu, asta nu inseamna ca pamantul traieste? Este el constient ca exista si se misca? Cum poate el sa se miste daca nu are viata si creier? Sau e in cadere continua pamantul si noi nu ne dam seama?

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Tu esti sanatos?

| tteo91 a răspuns:

... tu ai vrut sa pari fain acum cu intrebarea asta sau? laughing

| Diana0751 a răspuns:

Doamne. deci daca tu erai pamantu,,, eu saream prima de pe planeta laughing)