| BrokenAngels a întrebat:

Pana când raman inchise scolile?

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Nimeni nu stie cand se va termina cu nebunia asta, deci nu se stie cat raman inchise, daca se ingheata anul, din toamna veri repeta anul asta, deci mai stai un an pe la scoala, chestie nu chiar asa rea. Dar nu se stie ce va fi.

Poate sa se termina intr-o luna, sau doua, ori 5-6, au zis astia ca la vara mai da inapoi, si la toamna o ia din nou virusul, dar nici asta nu se stie exact, a fost doar o parere.