| razadeluna a întrebat:

Pana la ce ora va dau parintii voie sa stati seara la televizor in timpul scolii? cand trebuie sa fiti in pat? ce clasa sunteti?

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

pana cand am chef
ma pun in pat destul de devreme chiar daca nu imi impun parintii nimic
a 8a

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu zice niciunul la ce ora sa ma culc. Atata timp cat a doua zi sunt capabil sa ma trezesc la ora 7 si sunt fresh pentru ziua respectiva..nu e nicio problema. laughing

| Zatharra a răspuns:

Clasa a10 a.
Nu îmi fac program, dar mai comentează dacă stau după 00:00.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Nu-mi spun cand sa ma culc! Ma culc la ce ora vreau. Sunt a 5-a