| mgtow a întrebat:

Pana la ce varsta se modifica vocea? Odata am vorbit cu cineva prin telefon si credea ca sunt terorist

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Pana pe la 18. Si la mine e la fel acum am o voce groasa de te sperii.laughing)))))))))))))

4 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Asta cu teroristul.e posibilalaughing

| MihaelaDart a răspuns:

Oricum telefonul, o camera video schimba vocea. Asa si eu pe cand aveam vreo 15-16 ani si am vb cu cineva la telefon, m-a confundat cu vocea mamei mele...

| CoffeeTIME a răspuns:

De obicei, pe la varsta cuprinsa intre 12-16 ani.

| annnamaria a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia, un coleg de-al meu a avut voce behaita pana la 16 ani, ti-am zis depinde.