| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma m-am hotarat ce le fac cadou parintilor de Craciun, dar as vrea si eu o parere. M'am gandit sa le fac ceva de mana mea: Am facut desene care reprezinta lucruri legate de familie si alte chestii cum ar fi: un desen in care este toamna si totul este ofilit mai putin o floare care este colorata si laga ea am scris: "O familie fericita inseamna o floare fara nici o petala pierduta". Vreau sa fac o coperta din carton si sa lipesc desenele in ea precum o carticica cu desene. Credeti ca ideea mea este buna? Banii pe care i'am strans pana acum ii voi folosi la cadoul prietenei mele cele mai bune.:d, daca e buna ideea cu cartea

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

E o idee foarte frumoasa, parintii tai vor fi incantati sa vada ca ai o latura atat de dulce! Sper sa le placa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Mi se pare o idee foarte buna si in acelasi timp accesibila. Parintilor tai o sa le placa, deoarece in primul rand conteaza intentia si cel mai important este facut de mana ta, care este cel mai depret lucru! Si acel desen cred ca este foarte reusit deoarece exprima ceva din inima. happy Bravo, mie imi place!

Pa, pa.