| medex3 a întrebat:

Ce sa ii cumpar prietenei mele. M'am hotarat la un tricou cu ceva scris pe el.Cum nu am gasit tricou a trebuit sa caut eu ceva.Si nu stiu ce.Anul trecut i'am dat o rama cu fotografia noastra.Acm sunt in pana de idei.Si mai sunt putine zile sad exact 5

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti scrie o scrisoare cu cele mai bune momente impreuna...sau daca vrei ii poti cumpara o bratara, breloc poate chiar si un ursulet in semn al prieteniei voastre

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incearca cu o cana obisnuita cu o poza haioasa daca tot vrei sa ramai pe aceai tema

| Sოﺁℓε a răspuns:

O vaza o trusa de machiaj sau... ceva ceasj cu icoana o carte interesanta dah nu-i lua alba ca zapada ca poate o stie laughing asa sau ceva animal de plus de preferabil ursi noi fetele adorma ursii spor la cautat

| medex3 explică:

O merge: ea e innebunita dupa biologie asa ca i'am luat o chistie din aia cu corpul uman, cercei si o lumanare parfumatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că iar place un parfum. Alta varianta, poţi să-i oferi cească cu fotografia ta.

| Dizzy a răspuns:

Un cadou personalizat(til face la mall). o perna cu o poza imprimata.sau intreaba o prietena dea ei.

| jullya_1276 a răspuns:

Pai, tu trebuie sa te gandesti care este pasiunea ei, ce ii place cel mai mult sa faca. De exemplu, daca este pasionata de moda, ii poti lua un tricou cu un print funny, sau o oja verde ( se poarta sezonul asta ); daca ii place muzica rock, cumpara-i CD-ul HUMANOID, al celor de la TH; daca este pasionata de poze, ii poti da un mic colaj de carton cu poze in care sunteti voi; daca iubeste animalele, un papagal nu costa mai mult de 25-30 de lei. si lista continua la infinit... In orice caz, eu cred ca ei ii va placea orice ii vrei lua, iar cel mai important va fi ca tu sa fii acolo cu ea. Mult Succes!