| anonim_4396 a întrebat:

Până la urmă mai există vreo platforma de mail foarte populara în afara de Gmail? Outlook e folosit cam de toate firmele, dar nu am auzit și persoane fizice.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yahoo.mail

| rapandula a răspuns:

Yahoo

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Nu prea mai folosește lumea Yahoo, cel puțin asa cred eu, nu știu dacă zic bine. Am auzit la știri o data ca gmail are 1, 4-1, 5 miliarde de utilizatori, iar Yahoo cam 200-250 de milioane. Sunt mulți copii care nici nu au auzit de Yahoo.

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

Este folosita si ea. Inca are suport. Eu am colegi de liceu cu email-urile pe yahoo.