| anonim_4396 a întrebat:

Pana unde poate duce nesimtirea cuiva?:|

http://www.youtube.com/watch?v=bY0xgRA_Sk0

4 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Ewww! 7 secunde mi-au ajuns.Nu mai pot x_x.

| Myuu a răspuns:

Vai de capu meu! Nesimtirea nu are limite pentru omul ala!

| Anonim69 a răspuns:

Tulai doamneeeeeeeeeeerolling on the floor))
ce vrei draga...cand esti nesimtit se vede si la propriu si la figuratlaughingAsta e, daca o sa ajung asa vre`o data[doamne fer]sigur nu o sa fac asa! Si stii bine ca si eu sunt mai grasuta dar nu ma dau in spectacol! asta da prostie, te pup

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Nu mai pot dormi la noapte.Crede-ma, nesimtirea nu are limite.Mai ales la persoana aceea... dar nu doar la ea.sunt multi. cei care injura si dracuie, cei care fac chestii de-astea, cei care se baga in scandaluri sau in treburile oamenilor si mai sunt si politicienii.