| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce criterii va bazati cand stergeti un prieten din lista?(de pe TPU)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe acelasi criteriu pe care il admit, adica pe criteriu virtual, daca tu ma ai in lista de pe TPU nu inseamna ca sunt si in sufletelul tau

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pe aceleaşi criterii pentru care nu îi mai pot considera prieteni şi în viaţa de zi cu zi.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu nu am sters niciodata un prieten din lista. Eu ii las in lista chiar daca sunt buni, chiar daca sunt mai putin buni. TPU = TOTI PENTRU UNU, deci cu totii trebuie sa fim prieteni.