| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Pe ce data este nascuta Cristina Pucean si unde?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Nu am gasit astfel de date.
Insa : http://www.vedeteblog.com/2014/04/wiki-cristina-pucean-miss-piranda.html

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

E prima data cand aud de ea... mi-a placut "Cristina Pucean, o femeie care se respecta" :))
Uite, mai are un cont, are 21 de ani
https://www.facebook.com/crisss.niko?fref=nf

| OnuOnulică a răspuns:

Nu au fost făcute publice data nașterii și vârsta. Însă, poți să-i scrii un mesaj pe facebook: www.facebook.com/cristinapucean

| KodrutZ a răspuns (pentru OnuOnulică):

OMG, ce e cu domshoara asta? Daca tot are pagina de fb, de ce nu are afisate si tarifele?

| OnuOnulică a răspuns (pentru KodrutZ):

Probabil lucrează la negru laughing...din câte am văzut e ceva dansatoare de manele, alta care face bani din mizeria asta de muzică.

| KodrutZ a răspuns (pentru OnuOnulică):

Pai toate traseistele is dansatoare de manele, doar ca daca te duci pe centura sau pe sub vreun pod, sigur gasesti pe unele mai frumoase ca asta. Daca ajung pe o insula pustie cu tanti Cristina, ma apuc sa *** nuci de cocos.

Răspuns utilizator avertizat