| IoanaIonuca a întrebat:

Pe facebook daca pun pe cineva la Close Friends vede?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Nu! Ei nu vad acest lucru! De asemenea nu primesc notificari deci nu pot afla lucrul acesta decat daca intra direct pe contul tau de facebook.

Optiunea de "close friends" este facuta pentru a-ti administra mai usor postarile si pentru a vedea mai usor postarile prietenilor apropiati.

De exemplu daca tu ai o poza mai ciudata atunci poate ca nu ai vrea sa o vada toata lumea. Asa ca o faci vizibila numai pentru prietenii apropiati.

Sarbatori fericite!

| ishallhelpyou a răspuns:

Nu, doar tu vezi acest lucru.