| justMe29 a întrebat:

Pe jocul it girl, de pe facebook cum pot sa imi iau casa? am deja un prieten(boyfriends) dar mai am pana la lvl 22...la masina arataca numa la 22 mi se deblocheaza ca sa pot sa o iau dar la casa nu arata nimic, cine stie plizz rasp

si tot cu ocazia asta tot la acest joc as vrea sa va intreb cum pot sa vb pe chat cu celelalte fete care sunt pwe acolo prin magazine? ca eu le vad vorbind... fundita pentru un rasp clar la ambele intrebari...:d

1 răspuns:
| kryssumik a răspuns:

La prima intrebare iti raspund trebuie sa faci un lvl mai mare atata tot iar la a doua cauti acolo ca trebuie sa scrie deschidere chat pe la optiunile alea