| iepurica_7902 a întrebat:

Pe Lady Popular, la ce folosesc punctele? Ok, le strandi, faci cat de multe poti, dar apoi la ce iti folosesc? Cu ce te ajuta in joc?

Răspuns Câştigător
| dydyutza_1888 a răspuns:

Punctele te ajuta sa treci nivelele pe Lady Popular. La un anumit nivel o sa iti ceara 75000 de puncte, si tu daca nu ai trebuie sa le strangi. Poti sa le strangi prin mini-jocuri, schimbul fardurilor, piercinguri, tatuaje, dansul in club, iti da iubitul. Prin mai multe. Funda?

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Buna
Punctele sunt foarte necesare pentru lvl sau daca fata ta moare o poti reinvia cu puncte big grin deci chinuiete si strange puncte joacate ca sa treci lvl :d pup dolce fundita?puppy dog eyes

| CookieșiParty a răspuns:

Poti mai multe chestii misto.
1}operatie:buze,sanii,ochi si vorbitul cu doctorul
2}tatuaje
3}Haine
4}Lucruri pentru casa

Cam asa imi aduc aminte!

| cici_7887 a răspuns:

Punctele sunt avansarea in joc. Cat esti de veche. Cu cat ai mai multe, cu atat iti este mai usor.