| FallingInReverse89x a întrebat:

Pe mess la avatar am o poza cu mine, dar vreau s'o schimb si sa pun alta.
Mie'mi apare alta poza, dar celorlalti din lista le apare aceeasi poza de dinainte, cu mine.
Ce sa fac sa mearga, si sa le apara la toti poza pe care o am acum la avatar? De ce nu merge? straight face Funda

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

Mi.sa mai intamplat si mie pune, ti aceeasi poza din nou aceeasi p care o aveai inainte ast cteva minute apoi schimba.o cu cea p care doresti sa o pui iesi d p mess si logheaza.te iar si dupa cateva minute apare si la tine si la prietenii tai aceeasi poza e ceva cu mess.ul se incarca greu! la mine a mers.pup