| Emena a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor. Vreau sa imi schimb poza pe mess, si nu merge. adica, pe mess-ul meu apare ca am poza noua, iar la prieteni apare cea veche. De ce? raised eyebrows

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-le prietenilor tai de pe messenger sa inchida si sa redeschida messul pentru a se actualiza pagina ta Si apoi vor vedea si ei noua poza. Bafta!

| madalinapopescu a răspuns:

DEOArece uneori la messenger sunt probleme tehnice care pot fi rezolvate intr-o peridoada mai lunga sau mai scurta de timp