| LexaPerplexa a întrebat:

Pe programul Paint Tool Sai, cum se poate desena cu linii? Am cautat peste tot si nu am gasit. sad
Am versiunea 1.1.0 (sau ceva de genu`).
Fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| CaRmEn62 a răspuns:

Buna, eu folosesc paint tool sai, la inceput si eu am pus intrebarea aceasta, dar am inteles pe parcurs, te duci la leyer, acolo este new leyer, dar tu te duci alatirea, unde scrie new linework leyer, si o sa vezi ca in loc de ustensilele obisnuite ca pen bras, o sa fie line etc, sper ca te am ajutat, daca ai intrebari scriemi happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Pai,alegi o imagine.Cand iti apare imaginea, in stanga, este o foaie cu un stilou pe ea. apoi iti arata tot in partea stanga a imaginii niste forme unde apare si linia.

Sper ca te-am ajutat! happy rose