| xAnonymous a întrebat:

Vreau sa cumpar o tableta pe care pot desena profesional.O tableta pe care sa mearga programul PAINT TOOL SAI. Ce fel de tableta imi trebuie?

2 răspunsuri:
| VestIntex a răspuns:

Iti spun ca sunt foarte proaste tabletele de orce fel, eu am avut 3-4 tablete la munca si toate sau bubuit in 3-4 zile nu se mai incarcau mergeau greu si eu erau bune de la Applewinking Eu iti spun sa iti iei un laptop mediu daca esti in limita banilorwinking

| xAnonymous explică (pentru VestIntex):

Eu am o tableta Samsung galaxy note s i o am de cateva luni, mai am una de la Apple de un an.Ambele merg perfect.Nu am o problema cu ele.Intrebarea mea spune ca am nevoie de o tableta grafica buna.Nu pentru altceva.