| ponturi a întrebat:

Pe quora, 'upvote-uri' sunt lucruri bune sau nu?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sunt bune.Downvote-urile sunt cele rele(sagetile in jos).

| ponturi explică (pentru dullcat):

Am inteles acum, mersi frumos.

| ReddY25 a răspuns:

Bune

| RoxanaElena007 a răspuns:

Folosesc și eu rețeaua aia și da, e un lucru bun! E asemănător cu reddit interfața aplicației la unele puncte (opinia mea) ca și acolo sunt sisteme de astea, upvote-ul reprezentând faptul ca cineva a apreciat răspunsul/întrebarea happy

| dullcat a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Si eu am cont, dar imi place mai mult Reddit.

| ponturi explică (pentru RoxanaElena007):

Mersi

| ponturi explică (pentru dullcat):

Da asa este, am si eu cont pe Reddit ..am doar 1 prieten.

| RoxanaElena007 a răspuns (pentru dullcat):

Recunosc ca e cu câteva chestii peste, nu vorbesc cu nimeni acolo dar mai citesc de pe comunități când ma mai plictisesc uneori, mai mult stau pe r/duolingo pentru sfaturi și vorbit cu alte persoane referitor de învățarea limbilor străine și încă una cu pc-uri. Pe quora mai mult ma uit la unele întrebări