| kytyna a întrebat:

Pe TPU se dau fundite pe pile si relatii?laughing

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Ezactdevil
Pentru fundite sunati la numarul afisat pe ecran. Primii 30 primesc funditele la reducere laughing
07551862** laughing

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se dau funditele pe sub mana pe aiciraised eyebrows
E un adevarat trafic de funditehee hee
Se dau fundite in schimbul unei pile de unghii si a unei relatii de convertire a idealului de inteligenta
Doamnelaughinglaughinglaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nuuuu...Iti faci doua conturi si dai fundite de pe un cont pe altul! N-ai stiut?

| Silvia a răspuns:

Nu stiu.Merge? Aaaa...deci e clar.Trebuie sa ma pun bine cu toti ca sa iau multeeeeee funditeday dreaming. Mor fara elelaughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nubig grin
Dafapt...nu stiu laughing eu una nu straight face
Ma uit la raspunsuri si care imi este cel mai folositor ala primeste fundita big grin

| elena a răspuns:

Gluma asta chiar este buna! Daca intrebi insemna ca sitii ceva? Spune-ne si noua? Ceva afinitati sunt intre utilizatori si poate chiar isi dau fundite, dar nu cred ca se pot numi pile si relatii.

| LuS[z] a răspuns:

Zau?laughingpe asta n-am mai auzit-o! acum eu nu stiu ce stii tu dar din "sursele"mele stiu ca se da fundita in functie de cat de mult ti-a placut raspunsul respectiv sau persoana respectiva...

| alecs871 a răspuns:

Eu platesc doar taxa de protectie.

| miauu a răspuns:

Nu stiu...
eu nu iau asa funditzelelaughing

| Zâmbărici a răspuns:

NU. Ce te face sa crezi asta?:X

bye

| MissD a răspuns:

Pe spagalaughing dai sapaga iei fundita

| kytyna explică:

ZAU LUZlaughingdeja sari in sus dintr-o simpla gluma? si nu dau fundita in functi de cat imi place pers respectiva ca nu am vazut nici un anunt de matrimoniale p'aci.

| kytyna explică:

Simtul umorului este o aptitudine, daca ii putem spune asa, de care nu beneficiaza toata lumea...Mutumesc pentru raspunsuri celor care mi-au inteles gluma!

| kytyna explică:

Dee am trecut de varsta majoratului sa mai conteze notele pentru mine sau funditelerolling on the floorca si dovada ca e o gluma recomand ironiciilor sa se uite mai atent ce ''emoticon'' urmeaza dupa intrebare.

| KoWalSky a răspuns:

Cred ca da

| Andreea_7493 a răspuns:

Nu stiu, dar. crezi tu ca acele fundite conteaza asa de mult? Cine stie. o fi promotie de fundite laughing

| adydassler a răspuns:

Se dau pe raspunsuriwinking

| ruxybelle a răspuns:

Nu.

| AlecSSyA a răspuns:

Nu! Si daca ar fi asa nu mi se pare deloc corect.

| Ionelarebela a răspuns:

Nu cred dar oricum eu ma straduies sa dau un raspuns corect si tot nu primesc funditasad

| Lavy_4392 a răspuns:

Nu! nu prea cred asta...eu una nu am luat funtitzele asano talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint cel care intervine mereu. Spaga in numerar sau natura si esti asigurata de fundita