| xXGumiTsAXx a întrebat:

Pe voi nu va deranjeaza userii care cand raspund pun la sfarsit "Fundita?" Sau "Te rog da-mi fundita ca am nevoie"
Adica, daca cel ce a pus intrebarea, daca i-a fost de folos raspunsul nu da fundita si singur? de ce sa i-o ceri?
Voi ce credeti? big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește cerșit, nu muncă de voluntariat!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Ii urasc. unii sunt total pe langa intrebare baga acolo 2 cuvinte la nimereala si apoi clasicul "Funditabatting eyelashes?" straight face stupid. primesti fundita fara sa ceri, trebuie doar sa o meriti.
Nu am cerut niciodata fundita si nici nu o sa o cer. dau raspunsuri din placere

| VladuZ0R a răspuns:

Pai, mi se pare o prostie faza cu funditele, sincer sa fiu. thinking

Ok, am raspuns bine, satisfactia mea e ca te-am ajutat nu ca imi dai fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E, intr-adevar, cam deranjant lucrul acesta, dar e cam tarziu pentru noi sa facem ceva in privinta asta, deja 95%din utilizatori sufera de funditomaniehee hee. Asta e, incercam sa trecem cu vederea si lucrul acesta.