| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza toti retardatii si jegosi de pe TPU? Sau cel putin cei de dau raspunsuri asa de nefolositoare si retardate incat iti vine sa te dai cu capu de pereti? Si probabil ca acum sunt nevoit sa numai dau voturi de stupid si nefolositor celor care cine stie ce mortii lor spun pentru ca imi baneaza/suspendeaza contul!?!

5 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

La intrebari stupide trebuie sa raspundem si noi cu ceva pe masura intrebarii.
Eu asa gandesc. Daca unu intreaba, imi scrieti si mie niste statusuri, eu ii raspund gandeste-te singur, nu ai sclavi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai uşor cu jignirile, ThatGuyWith18InchDick (ce nume ai ).Sunt unii care iau la mişto unele întrebări şi trebuie doar ignoraţi /raportaţi. Dacă ţi se suspendează contul înseamnă că există un şi un motiv, nu crezi? Eşti aici ca să ajuţi /ca să fii ajutat. Încearcă să te concentrezi pe asta, nu pe alte prostii. Baftă!

| JenniferJannet a răspuns:

Asta e viata.trebuie sa acceptam si ce ne supara

| yana_9783 a răspuns:

Ce vulgar vorbesti mami, pup

| yldiiii a răspuns:

Suspendeazalaughing)