| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va asculta parintii la lectii zilnic?

Răspuns Câştigător
| me92 a răspuns:

Am terminat scoala de ceva vreme si sa stii, cand ma ascultau parintii, luam note bune, cand nu ma ascultau, Doamne ferestehee hee...nu e un lucru rau sa le pese la ai tai de tine, si cel mai bine e sa iti pese si tie de tine si de notele talewinking

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In clasele I-IV se intampla asta, insa nu era obligatoriu, ci doar daca vroiau sa fie siguri ca ma ocup de scoala. Dupa perioada aceea, ma ascultau doar daca doream eu sa ma verific. De cand am inceput liceul, nu s-a mai intamplat asta, fiindca nu mai e necesar.

| Lamaitzza a răspuns:

Nuu. Au o gramada de treaba, numai de mine nu au ei timp, sa ma asculte. laughing
Acum depinde ce clasa esti. ma asculta mama in I-IV.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Incepand din clasa a 2-a niciodata laughing
Da' eu sunt a 9- a ar fi chiar culmea sa ma asculte rolling on the floor)

| Vans a răspuns:

Nici măcar în clasa I nu mă asculta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata. Mi s-ar parea aiurea sa ma asculte. Ar insemna ca n-au incredere in mine.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Da atunci cand eram mica faceau asa.

| Disharmony a răspuns:

De parcă îmi învăţ eu lecţiile...

| duuh a răspuns:

Niciodata nu au facut-o.

| Chronicles a răspuns:

Da, şi nu mă deranjează deloc.

| Isabella95 a răspuns:

Nu, nu m-a ascultat niciodata si nici nu0mi fac temele

| Kryss13 a răspuns:

DA, si urasc chestia asta! angry

| AnneHere a răspuns:

Nu..si asa nu-mi fac eu lectiile.

| dominic90demy a răspuns:

Nulaughing,si bine fac.Mi s-ar parea stresant sa stea pe capul meu.De parca asa inveti mai bine. Pierdere de timp...

| jasminedenissamaria a răspuns:

Nu si sunt ft norocoasa pentru ca cateodata uit cate ceva apoi imi invat la scoala o propozitie sau doua!