| zambetcald a întrebat:

Cat de des va asculta parintii la teme / lectii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu m-au ascultat.Au avut si au incredere in minewinking

| Pricked a răspuns:

În generală îşi mai aruncau ochii peste caietele mele.

| OnuOnulică a răspuns:

Cine mai face lecții în ziua de azi? eu nu mi-am făcut niciodată temele la școală și am avut numai 10.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ori esti desptept ori ai avut profesori poarte tantalai. daca e cu "desptept" te cred, in liceu nu cred ca am invatat mai mult de 5 ori, daca esti atent prinzi tot din clasa si acasa doar citesti putin si ciao, dar cum altii au alte preocupari, prefera sa se planga ca Bacul e greu laughing

| zurick a răspuns:

Deloc.De ce n-ar avea încredere?

| vocea a răspuns:

Niciodata

| AtateaConditii a răspuns:

Din clasele mici, de prin a 3-4. Dar mereu ma bate la cap sa invat, ceea ce e foarte enervant.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ma asculta. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul an de liceu la teza trebuia sa repet un eseu de 20 de pagini cu voce tare, atunci sa zic ca ma "ascultat". dar in rest nu imi amintesc vrodata sa o fi facut

| Ritsuko a răspuns:

Nu ma mai asculta de cand eram mai mica, din clasa a 4a. Dintr-a 5-a am devenit mai ''independenta''. Bine ca ma mai intreaba si acum ''Ti-ai facut temele de stai pe Facebook?'',''Ai facut temele de vi sa ma enervezi pe mine?''.