| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Pe voi va enerveaza astia cu metinu' straight face?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Un pic, nu joc acest joc dar la cate aud despre el cred ca o sa ajung sa-l cunosc mai bine decat unii care-l joaca laughing)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Umpic.

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

Ma refer la cei ce pun intrebari despre metin si alte jocuri, cer conturi etc.

| AiDuTzA a răspuns:

Da! pentru ca sunt obsedatii!laughing fratee...cred ca majoritatea pun intrebari despre METIN! hello! calmatii-va! exista o groaza de alte jocuri mult mai faine decat metin, cs, fifa etc etc!straight face

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Pe mine ma enerveaza 90% din intrebarile de pe TPU.nu ai ce sa faci.e plin de: copii in care urla hormonii, prosti care pun intrebari de forma, metin...

| Siiiiia a răspuns:

Sincer da. cam exagereaza cu intrebarile astehappy

| Anybody a răspuns:

Da! God, sunt o groaza de jocuri mult mai tari! WoW, Pwi si mai sunt si jocuri gen : Assassins Creed Brotherhood.Nu stiu ce vad la metinul ala handicapat...in scoala numai cuvantul "metin" aud.Chiar m-am saturat...