| Hyacinth a întrebat:

Pe voi va ignora AlexDorinel?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îl ignor eu pe el. Mă abțin să ignor useri, dar în cazul lui nu am avut încotro.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| oglindasultanului a răspuns:

Nu am interactionat cu personaju nici domeniul lui, am observat ca erau unii de-si faceau cont numai ca sa-mi dea mie ignore. si unele "doamne" care nu le stiam. Era o diva pe aici, care aia evident ca a vrut sa-mi atraga atentia ca facea misto si acu' i-a disparut contul "impecabil". (ciudat ca-s "femeie", ce au astea? eu daramite nu am "viata" nici "baieti")

| CIaudiu a răspuns:

Da

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Il ignor eu pe el! Pune prea multe intrebari plictisitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N am avut niciodata probleme cu el