| Pisicuța a întrebat:

Pentru banda mea desenata, v-ar placea sa includ si useri de pe site in ea?

Răspuns Câştigător
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Dap ce ti-am zis eu ca e bine mai ales daca faci o chestie cum ar fi sa :

Intro zi te trezzesti din pat somnoroasa
Te uiti pe geam si vezi cativa usheri (si eu)
Si multi zic :
,, Pissycutzza Dami si mie o fundita
Pissycutzza Raspundemi la intrebare
Pissycutzza E bine daca ma bagi si pe mine in comic?
Pissycutzza ti-am dat o fuditza ''
Si tu inchizi geamu si zici NU!
Apoi te uiti in frigider si vrei o prajitura
Si nu e nici una pentru. ca a mancat-o Alin (varatu)
TE uiti in spade cu o privire dinaia misterioasa
Si strigi Pe geam :
,, Aveti cumva o prajitura?''
Si eu sa raspund:
,, iti Aduc eu cand fac daca imi dai o fudita!''
Si tu:
,, off mah esti vie?''
Eu:
,, dap''
Tu:
,, De ce naibi nu faci struguri? adica stai ca ai dreptate pe geru asta ce sa faci"
Apoi noName:
,, Hei, pissycutzza, Buna ai vazut ca sunt expart TPU?''
Si mhn24:
,, Of cred ca ma duc la o bere''
Apoi tu:
,, bine Mhn24 da stiu ca tu consideri ca o bere e mai importanta decat copii IN FINE hai ca ies si eu''
Si apoi sa vina chestia aia care strange zapada cum so numi si sa va acopere cu zapada pe toti ''
Si apoi eu ies din zapada repede si zic:
,, Am o idee hai sa facembulgari de zapada si sa mergem in orasul Facebook si cand ies astia de la scoala sa aruncam cu bulcari in ei!''
FunnySanta spune:

,, Se vede ca le place sa citeasca book ''

Si apoi Trebuie sa treceti de multe lucruri pana o sa ajungeti in orasul facebook si cand rupeti o carte sa faca ca toti draci si ai omorati pe toti in zapada pana faceti tot orasul inzapezit si TPU castiga lupta, apoi Pissycutzza zice :,, Cred ca i-am batut'' si apoi Cretaker :,, Crezi?''
Si zic eu :
,, Hai sa mergem si in orasul hi5 si tweeter si myspace si sa le inzapezim orasele!''
Toti useri:
,, RAZBOI!''(Se aude cu ecou pana la celelalte orase )
si orasele alea se pregatesc dar nu stiu cu ce ataca TPU
Prima data va suceti la hi5 si ai bateti mar!
Si zice PhotoIsMyLife:
,, Oare au hotele cu imagini 5 stele? (h- hotele i-Imagini 5-stele)
SI dupa cea va duceti la myspace:
Ai bateti mai ceva ca pe hi5
Si zic eu:
,, Se vede ca au ceva spatiu pentru fiecare happy''
Apoi la tweeter
si un om de la voi iese din joc si acela e elenasexygagica
si acum zice mhn24:
,, Ce naibi ati facut mah aici? atin omorat 4 orase? Nu e bine pentru ca... SI Apoi To Be Continued

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ar fi foarte buna ideea.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daps. Da nu uita, sa ma adaugi si pe mine big grin
Pupiciiii;-*

Skillz

| ăăăă a răspuns:

Ma bagi si pe mine puppy dog eyes te rog frumos?
chiar daca apar doar odata.
te rog puppy dog eyes

| FuegoJr a răspuns:

Sincer da, asa ar fi mai misto sa vezi ca socializeaza intre ei, ca fac lupte. De ex. ca la CreTaKeR. Daca ai ales sa da, sa ma adaugi si pe mine big grin

| PandaGirl a răspuns:

Chiar o idee foarte buna!kiss
Dar plzz sa ma bagi si pe mine in ea puppy dog eyes
Sarbatori fericite!