| valThina a întrebat:

Pentru ca anul acesta termin liceu, trebuie sa le facem un mic cadou profesorilor.anii trecuti s-au facut caricaturi si pentru maine trebuie sa venim cu cateva propuneri. ce le-am putea face, avand in vedere ca sunt la un liceu de arta? trebuie sa facem altceva decat pana acum. nu am nici o idee :d

1 răspuns:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Iincerca sa compui unb cantec in care sa legii arta de profesorii tai adica sa ii caracterizezi oral stii sau ceva de genu asta ...vezi si tu