| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce-i pe care ii enerveaza "noul Google " cel care da singur Search inainte sa termini de scris este o modalitate de a dezactiva asta ( p. s. nu vreau sa ma laud ca eu stiu cum se dezactiveaza sau ceva de genu asta, vreau doar sa ajut e unii caraora nu le place acest google, pentru ca am vazut multe intrebari de genul : cum dezactivez google asta nou, sau tot fel de intrebari asemanatoare ). Deci sa trecem la subiect :) :
1. Intrati pe google si vedeti in dreapta sus o rotita ( ca cea din poza ) :
http://img838.imageshack.us/img838/9039/googleinstantdez .png
. dati apoi pe Setari De Cautare, uitati-va dupa Google Instant si bifati pe Nu doresc sa utilizez Google Instant, dupa care dati pe Salveaza Preferinte si gata.
http://img703.imageshack.us/img703/7710/unledrth.png

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

@ceapone66, mersi de precizare laughing. : Sunt unii carora ...etc.

| Ceapone66 a răspuns:

Multumim pentru ajutor, serios. Si daca te lauzi, ce? Bine ca vrei sa ajuti.
Iar acum partea neserioasa in care ma iau de tine pentru ca "e" unii carora nu le place noul Google.