| GabiiTssu a întrebat:

Salut.
Vreau sa dezactivez optiunea aia de la Orange cu echipele de fotbal de la 321.
Cum o pot dezactiva? ..eu stiam ca scrii in mesaj STOP si trimiti si se dezactiveaza dar acum nu mai merge.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti dezactiva optiunea daca trimiti un SMS la 321 cu textul STOP si numele echipei. De exemplu: STOPSTEAUA. Daca nu reusesti dezactivarea prin 321, te rugam sa apelezi Serviciul Clienti si sa adresezi solicitarea de dezactivare colegilor nostri.
Poti gasi aceasta informatie si aici http://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers