| BlackRaven45 a întrebat:

Pentru ce trebuie sa faci muzica la scoala? Eu nu o sa ma fac NICIODATA nu stiu ce muzician sau profesor de muzica. Pentru ce trebuie sa o inveti daca nu vrei deveni cantaret, profesor sau muzician?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

E pentru cultura ta.
Nici eu nu vreau să mă fac matematiciană, dar tot trebuie sa fac mate. (deşi sunt la un liceu de artă, şi chiar nu văd rostul matematicii în teatru).

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mi se pare o chestie de bun simț și cultură muzicală să ai habar cum se citește un portativ.
Dar la trânciurile din playlist-ul tău, nu cred că ai nevoie.

| ellaells a răspuns:

Multe materii inutile sunt la scoala de exemplu: latina, sportul, desenul, muzica... niste pierderi de timp. mai bine stai acasa si dormi happy

| BlackRaven45 explică (pentru ellaells):

Deacord cu tine dar cu sportul nu sunt de acord pentru ca iti dezvolti corpul si + la noi mai mult ne jucam deci la noi nu ii chiar asa pierdere de timpwinking

| ellaells a răspuns (pentru BlackRaven45):

Sportul il poti face si in afara scolii... happy

| BlackRaven45 explică (pentru ellaells):

Aaaa, atunci ai dreptatewinking