| catthshshshs a întrebat:

Pentru cei care aveti un partener/a, unde v-ati cunoscut? Eu cum as putea gasi un baiat dragut?big grin

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu l-am găsit în oraş, în parc prin intermediul unor prieteni comuni. Ieşi mai mult în oraş, plimbă-te şi ia eventual cu tine nişte prietene. E indicat să fie mai mult de una pentru că dacă sunteţi doar două băieţii nu au curajul să se apropie... parcă aşa citisem pe undeva.

5 răspunsuri:
| catthshshshs explică:

Nu ma refer la site-uri....ca nu asta caut.Ci cateva sfaturi...cum as putea cunoaste un baiat dragut happy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Baieti "draguti" se gasesc oriunde...trebuie sa stii sa-i gasesti...
Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cunoscut-o la restante laughing))))))). ce-i drept a fost si ea sociabila, ca altfel nu iesea nimic.

| alexander139 a răspuns:

Pai, daca mai te mai oferi sa dai add multora, ve gasi intr'un final.