| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care folosesc sau a folosit programul de intretinere a windosului Advanced SystemCare: E bun de ceva Advanced SystemCare? V-a creeat vreodata probleme sau e bun precum spun unii?

2 răspunsuri:
| alinutzacodruta a răspuns:

Poti sa il folosesti linistit. e foarte bun.il am si euwinking

| blue29 a răspuns:

Si eu il folosesc de cativa ani si n-am avut probleme cu el. il recomand. Pentru intretinerea sistemului folosesc doar advance system care, ccleanear si smartdefrag. Iar pentru dezinstalare folosesc revo.