| Lucifer666 a întrebat:

Pentru cei care joaca Call of duty 2 Multiplayer. can vreau sa intru pe un server apare "Bad key cod " stau 30 min sa gasesc un server sa pot intra. Spuneti-mi si mie de la ce sa fie? ce trebuie sa fac? Mentionez ca am verificat codul de la optiuni si pare sa fie valid big grin

Multumesc!

7 răspunsuri:
| charlie the alien a răspuns:

Am aceiasi problema ca tine, si am incercat mai multe key-uri care erau bune si tot nu mergea. Anul trecut cand am jucat prima data COD 2 imi mergea key-ul pe orice server. Parerea mea e ca key-ul pe care il folosesti tu este folosit si de alti oameni- poti incerca mai multe seriale de pe www.serials.ws si scrii acolo Call of duty 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si eu am o problema! Nu stiu cum sa intru intr-un server la Call of Duty 2! Nu stiu cum sa intru sa joc si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactati-ma d_dedey@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ajut eu happy

| mendor a răspuns:

Si mie imi face aceeasi problema

| Barbu_Sorin_1995 a răspuns:

Va rog ajutor am intrat pe un server de call of duty 2 care se numea CRaked free ceva gen mi-a schimbat meniul dar nu e asta problema ci e ca de acum nu imi mai merge serverul evorifle nu ma mai lasa sa schimb meniul va rog cum sa scot acel mod am si dezinstalat jocul si intalat din nou dar degeaba

| cata0211 a răspuns:

Ca sa jucati Multiplayer trebuie sa va luati dupa net patch 1.3 (daca il luati nu o sa trebuiasca sa bagati key code), si atunci puteti juca(trebuie sa setati din Multiplayer options : PunkBuster : Yes). Cautati un server si jucati big grin