| PciTheGamer a întrebat:

Im spuneti va rog cum pot intra pe servere de call of duty 2 multiplayer ca habar nu am cum caut un server sau ce sa fac va rog mult

Răspuns Câştigător
| StarSky a răspuns:

Buna! Sunt un VETERAN al seriei Call of Duty! Intri in Call of Duty 2 Multiplayer.Dai pe JOIN GAME.La SOURCE selectezi INTERNET, nu LOCAL! Dai Refresh list sau Quck Refresh! Si Voila! O sa ai o lisa cu servere!
85.25.95.104.:2869->Ip-ul unui server cu zombie! Cel mai tare din parcare! Descriere:Server cu zombie, cu ranguri! Trebuie sa omori zombie sau vanator pentru a face rankuri! Armele de la rankuri obtinute vor vi din ce in ce mai bune! Ca sa va conectati la el:
1)Deschideti onsola cu butonul~(sub butonul Esc)
2)Scrieti:/connect 85.25.95.104.:2869
Voila! Gata de joc! Bafta!

2 răspunsuri:
| StarSky a răspuns:

Buna! Sunt un VETERAN al seriei Call of Duty! Intri in Call of Duty 2 Multiplayer.Dai pe JOIN GAME.La SOURCE selectezi INTERNET, nu LOCAL! Dai Refresh list sau Quck Refresh! Si Voila! O sa ai o lisa cu servere!
85.25.95.104.:2869->Ip-ul unui server cu zombie! Cel mai tare din parcare! Descriere:Server cu zombie, cu ranguri! Trebuie sa omori zombie sau vanator pentru a face rankuri! Armele de la rankuri obtinute vor vi din ce in ce mai bune! Ca sa va conectati la el:
1)Deschideti consola cu butonul~(sub butonul Esc)
2)Scrieti:/connect 85.25.95.104.:2869
Voila! Gata de joc! Bafta!