| diana9231 a întrebat:

Pentru cei care joaca fashion ville pe eva.ro, care este rolul punctelor de la garderoba?

5 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

nu stiu

| zeg685 a răspuns:

Care ma vrea la prieteni accesati
http://SPAM/orasul-lui-p3tr3a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele mici de la garderoba arata cate obiecte de felul acela ai (1, 2, 3) si valorile mai mari (gen 120, 340, 500, 1200) arata cati bani valoreaza obiectul respectiv la revanzare. Robinhood

| diana9231 explică:

Stiu, Robinhood, doar ca eu ma refeream la punctele pe care ti le arata in bara, jos, la garderoba, de exemplu 78*. Ce semnifica?

| Gabryell10 a răspuns:

1 punct = 1000 banuti cheltuiti pe piesele care compun garderoba ta. In arena din dreapta se poate intra la duel cu aceste puncte. Daca stai mai bine decat cel pe care il provoci la duel, adica daca ai mai multe puncte, castigi puncte experienta ( uzual 2 dar si 3 sau 4 pentru fiecare duel castigat; experienta e afisata pe bare de stare din dreapta si e cea care odata complectata, treci nivelul ) si cate 5 banuti pentru fiecare duel castigat. Raportul intre punctele energie consumate si cele experienta obtinute pe ele, e mai bun decat daca complectezi activitati - adica in medie peste 2 puncte experienta - ( sub 2 daca complectezi activitatile sub " Expozitie " unde raportul e 1 la 2 si putin peste in " Aeroport " ) pentru unul energie consumat. Doar ca trebuie sa stai bine cu garderoba, adica tocmai cu punctele de care intrebai, altfel pierzi un punct de energie si cate 5 banuti pentru fiecare duel pierdut; in plus castigand astfel, nu complectezi activitati, nescazandu-ti astfel nici timpul de regenerare a energiei. Fiecare duel consuma un punct energie. Daca te-a ajutat raspunsul voteaza-ma aici, http://SPAM/orasul-lui-Gabryel, si daca te mai pot ajuta cu ceva, o fac cu placere!