| lSarcastiquel a întrebat:

(Pentru cei care se uita) Cum va simtiti cand stiti ca azi incepe noul sezon din 'Insula Dramei Totale' mai exact
Reuniunea vedetelor dupa Cartoon Network?

Si care este personajul vostru preferat?

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Azi am văzut și eu în timp ce căutam la ce să mă uit... chiar mă întrebam ce-i cu personajele alea noi, nu știam că-i un nou sezon. laughing
Știi la ce oră se difuzează episoade noi și când? Merci! :*

| lSarcastiquel explică (pentru hideaway):

Păi azi la 18:45 a fost primul episod din sezonul nou, iar mâine va fi al doilea tot la 18:45, cred că până joi sau vineri se vor difuza episoade noi la aceeași oră cu primele două episoade.

| horansgang a răspuns:

L-am văzut ieri, e chiar tare. Îmi plăcea de Duncan, dar acum că nu mai e, îmi place de Fulger şi piticul acela fragil... am uitat cum îl cheamă laughing

| Rondi a răspuns (pentru horansgang):

Duncan inca mai e! Si pe pitic il cheama Cameron(sau Cody)!

| Rondi a răspuns (pentru horansgang):

Foarte tare! Cand a aparut eram in vizita la matusa mea! Un cadou de Paste! Noul sezon! Drama Totala:Reuniunea Vedetelor! Imi place de Duncan si Gwen si Alejandro!

| PaolaCosminaSd a răspuns:

Nu stiam ca incepe din nou. Cand? La ce ora? Imi place si mie. Ma simt bine. Personajul preferat? Nu stiu, imi plac toti.

| lSarcastiquel explică (pentru PaolaCosminaSd):

Chiar acum e pe Cartoon Network episodul 1, din sezonul nou.