| Alessio_8778 a întrebat:

Pentru cunoscatorii de etnobotanice ( Funda pentru raspunsul cel mai bun)

Dupa cum stiti chiar si in banane se gasesc substante psihoactive in cantitati mici cu proprietati gen LSD-ului! Din anumite motive o sa trec peste pregatirea si prepararea lor pentru ca stiu cum se fac dar in schimb vreau sa stiu atunci... dupa ce se face ca o pasta o las sa se usuce apoi el devine ca un praf...cam in ce cantitati se pune in tigara? se combina cu tutun sau fara?

Răspuns Câştigător
| cec955 a răspuns:

O sa faci degeaba ca ar trebui sa fumezi doar profu ala fara tutun ca este incantitati foarte mici cam 0, 05% si crede-ma nu vrei lsd e printre cela mai naspa droguri o dai ap hero repede de la el...winking

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu te mai chinui frate, mănâncă banana aşa cum e şi nu te mai complici laughing.

| bobby_7474 a răspuns:

Nu te supara, nu ar fi mai bine sa ne intrebi care fruct e mai sanatos? ca poate ti-ar prinde mai bine!

| hax0r a răspuns:

@ cec955."lsd naspa, dai in hero de la el"? copile, tu habar n-ai de nimic.