| JeTeLove a întrebat:

Pentru fanii Nora pentru mama straight face Ce parere aveti despre Alina si Laurentiu? big grin

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Cred ca Laurentiu este prea vulcanic pentru Alina... Spre exemplu ai vast saptamana trecuta isi batea joc de Diana cum putea, iar la finala saptamanii a luat-o in brate si a pupat-o cand i-a eliminat pe Vlad si pe ma-sa si l-a lasat in casa pe el...Alina,dupa cate vad eu, este o fire mai linistita care nu prea se baga in conflicte.Deci, in concluzie, nu cred ca se potrivesc. Eu sper sa castige Diana si Vali Tu?

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Nu sunt fan Noră pentru mama, dar ştiu emisiunea, deci pot să răspundbig grin.
Alina mi se pare foarte drăguţăthinking, dar Laurenţiu e un nebunlaughing. Şi cred că e nebun pe bune, nu doar aşa...laughingNu cred că fac un cuplu deocamdată şi dacă vor face sunt sigură că îl vor face din interes.Cu siguranţă Alina nu va sta cu el.