| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Pentru fetele care joaca Lady Popular, am o intrebare: Care e faza cu banul acela permanent? Te pune sa platesti cu bani reali sau ce? Va rog lamuriti-ma. Vreau sa stiu daca o sa ma puna sa platesc cu bani reali!
Si scuzati categoria, dar am pus intrebarea la una mai cititabig grin

1 răspuns:
| bebik a răspuns:

Da joc si eu si eram sa fac aceeasi prostie pe care ai facut-o si tu sa ma puna aia sa platesc cu bani adevaratzi... sper ca te'am ajutat sa nu faci o prostie