| cicilica a întrebat:

Pentru fetele ce joaca lady popular: cum se joaca duelul de moda de la jocuri? pentru cel mai precis raspuns fundita...

Răspuns Câştigător
| temani2008 a răspuns:

Nu se joaca
Se face o comparatie=sa spunem ca tu ai 100% odihna iar cel care te-a/l-ai provocat are sa spunem 85% sdeci concluzia este ca trebuie sa fie cat mai bine papusa ta adica totul sa fie la 100% in afara de foame si sete care trebuie sa fie la 0% ca sa castigi conteaza si cati bani si cate puncte ai caci daca ai mai putine decat adversarul tau pierzi acea runda(fiecare:bani, puncte, foame, sete, curatenie, odihna etc. e cate o runda si impreuna formeaza un duel) daca mai vrei informatii sa stii ca imi poti trimite mesaj ori cand vrei. Sunt la nivel 5 pe lady popular si stiu aproape totul acolo.

Daca tu consideri ca raspunsul meu este complet si exact asa cum doresti te rog sa imi acorzi fundita(tinand cont si de celelalte raspunsuri inexistente in acest moment).

Cu multa placere raspund la intrebari pentru ca ajutorul nu trebuie rasplatit neaparat cu altceva in afara unui "Multumesc!".

3 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Duelul mhabar nam.imi pare rau sa iti spun ca nu stiu sa iti raspund la cererea ta. poate alta data voi reusi.pa!

| dyaa_9126 a răspuns:

Dar raspunsul care la dat temani nu este cumva la lupta domnisoarelor? eu asa cred... scuze nici eu nu stiu km se joaca duelul de moda dar am vazut la lupta domnisoarelor asta ce a zis temani mai jos...

| EoFetitza a răspuns:

Din cate stiu eu se joaca asa: calculatorul alege de exemplu 9 pasi si 1 pozitie(tu nu vezi ce pozitii si pasi a facut) iar apoi tu trebuie sa ghicesti ce pasi si ce pozitii a facut ...pentru fiecare pas/pozitie ghicita primesti 10 puncte