| anonim_4396 a întrebat:

Pentru persoanele care stiti cum este cand ajungi singur intre straini si esti cu totul paralel in legatura cu "regulile" care le joaca ei acolo. Stai pur si simplu linistit la locul tau, iti vezi de treburile tale si acolo cineva se apropie de tine, consideri o prietenie care se transforma in mare belea. Si esti foarte dezamagit de cat de gresit ai interpretat totul, s-ar parea ca se joaca cu mintea ta in fata altora si te "bate" (cu relatia sa). Te superi, pleci si esti in pamant de rusine ca ce a crezut toata lumea despre tine din cauza acestei persoane. Si vine momentul cand realizezi ce singur si prost esti. (pardon editez si probabil am sters cuvinte importante, scriu noaptea). Si iar, trebuie sa fii singur intr-un loc nou, intre straini si nu ai un trecut in urma ta. Si vezi cum "ti s-a furat identitatea" intr-un fel si nu mai poti fi nimic, pentru ca nu "indeplinesti conditiile necesare" pentru ca ba ai ajuns "de tot rasul" si ai ramas fara nimic. Sunt foarte curioasa, unde poate ajunge o asemenea persoana?

1 răspuns:
| lorix a răspuns:

Te c@ci cam mult pe tine.
Spune direct despre ce este sau a fost vorba ca asa nu se intelege nimic.